Bez Çanta

Bez çanta Bez çantalar genel olarak dayanıklı ve sağlam oluşu, uzun süreli kullanılabilirliği ve doğa dostu geri dönüşümlü kumaş özelliği ile bilinmektedir. Kumaşı değişik niteliklerde olabilen bez çanta, doğa dostu olduğu kadar firmaların logolarını ve kurumsal mesajlarını taşıması özelliğiyle hem firma hemde doğa için iyi bir tercihtir.

Bez Çanta Çeşitleri

Doğaya karşı duyarlılığın artmasıyla bez çanta kullanımı artmış, poşet ve naylon kullanımları azalmıştır. Naylon ve plastik poşetlerin doğa üzerinde bıraktığı tahribat 100 yıllar ile ölçülmekte ve bu sorunu çözebilmek için geri dönüşüm alanında yatırımlar yapılmaktır. Bez çanta ürünleri yapıları gereği doğa dostu ve geri dönüşüme yaktın olmaları büyük bir artı değer katmaktadır. Ülkeler bez çanta kullanımını arttırmak sahip oldukları doğal alanları korumak ve gelecek nesillere daha temiz ve yaşanabilir bir dünya bırakmak için çalışmalar yapmakta, bazı bölgelerde poşet kullanımı yasaklanıp firmalar bez çanta kullanımına yöneltilmektedir.

Bez Çanta Üretim Öncesi Aşamalar

Bez çanta üretim  firmaları müşterileri ile öncelikle olarak ihtiyaç duyulan ürünün ne olduğu konusunda görüşür, müşterinin hangi alanda hizmet verdiği (Market, Fuar tanıtım, Özel klasman ürünler, Hediyelik eşya v.b) üretilecek bez çantanın bu anlamda en uygun kullanım şeklinin belirlenmesi ile başlar. Daha sonra firmanın isteği doğrultusunda, bez çantanın baskılı/baskısız oluşu, firmanın kurumsal kimliğini öğelerini hangi şekilde yansıtacağı konusunda karar verip bez çantanın tasarımı belirleniz. Yapılan tasarım sonrasında onay alan çalışma, istenilen adetlerde üretime geçilerek, son haline ulaşır.

Bez Çanta Üretim Aşamaları

Bez Çanta Üretim Aşamaları

Bez çanta üretim aşamaları şu şekilde ilerlemektedir, ham kumaşları dikim atölyelerinde müşterilerinin istediği ölçü/ebatlarda kesip gerekli işlemleri tamamladıktan sonra, baskılı yada baskısız şekilde hazırlayıp bunun ardından promosyon bez çanta olarak müşterilerine sunmaktadır.

Bez Çanta Firmaları

Bez çanta firmaları içerisinde pazarlama, tasarım, kesim, dikim, kalite kontrol, paketleme ve lojistik bölümleri olan, ambalaj ve reklam alanlarında hizmet veren ticari kuruluşlardır.

Bez Çanta Fiyatları

Bez çanta fiyatları bir kaç değişken üzerinde belirlenmektedir. Öncelikle istenilen adet ve ebat ile belirlenmektedir. Bez çanta fiyatına etki eden bir başka değişkende baskı durum ve biçimidir. Fiyat almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.